CALL CENTER RISING STAR

ONLINE
11 Mart 2021, 19:00 - 20:30

ETKİNLİK HAKKINDA

Önemli Tarihler

 • Başvuru tarihleri: 15 Aralık – 15 Şubat
 • Aday Adaylarının Listesi Açıklanma Tarihi: 17 Şubat
 • Aday Sunum Toplantıları: 26 – 27 Şubat – Online
 • Finalistlerin Açıklanma Tarihi: 2 Mart
 • Ödül Töreni: 11 Mart 2021, Perşembe – Online

 

 

Başvuru Süreci

En İyi Müşteri Temsilcisi ve En İyi Takım Lideri olmak üzere 2 kategoride ödül verilmektedir.

Rising Star Ödül Törenine başvurmak için her katılımcının öncelikle online başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Her firma birden fazla adayla başvurabilir ve her aday için ayrı bir form doldurulması gerekmektedir.

Her bir aday için en fazla 3  sayfa ön bilgi yazısı ve vurgu yapmak istedikleri konu ve örnekleri içeren bir video paylaşmaları beklenmektedir.

Ön bilgi formu, video ve ön bilgi yazısına, ücret ödeme belgesi eklenerek, e-mail ile göndermelidir. Ön bilgi formunu buradan indirebilirsiniz.

Başvuru Ücretleri

Başvuru ücreti, aday sayısına bakılmaksızın her kurum için 800 TL + (%18) KDV/kategoridir.

(Her şirket için “Müşteri Temsilcisi” için 800 TL + KDV, “Takım Lideri” için 800 TL + KDV olarak düzenlenmiştir. (2 kategoride de aday gösterilmesi durumunda firmalar için toplam ücret max. 1600 TL + KDV olacaktır)

Ücret iadesi söz konusu değildir. Ödemenin tamamı başvurusu sırasında yapılmalıdır. Katılım ücretini¸İMİ Fuarcılık Hiz. Ltd. Şti. adına Yapı Kredi Bankası, İçerenköy Şubesi TR10 0006 7010 0000 0071 5708 83 IBAN numaralı TL hesabına yatırabilirsiniz.

 

Değerlendirme Süreci

Değerlendirme üç aşamada gerçekleşecektir

 • Birinci aşamada İMİ’nin belirleyeceği güne kadar gelen sunumlar, Değerlendirme Kurulunca incelenecektir. Son teslim tarihe kadar gelmemiş sunumlar, dikkate alınmayacak olup, aday değerlendirme dışında kalacaktır.
 • İkinci aşamada Çağrı Merkezi Sektörünün seçkin yöneticilerinden oluşan Değerlendirme Kurulu tarafından online olarak bir ön eleme yapılacak.
 • Online yapılacak ön eleme toplantılarında, adayların sahnede sergileyecekleri yeteneklerinin yanı sıra, iş performansları da dikkate alınacaktır.
 • 26-27 Şubat tarihinde yapılacak online ön elemeye, adayın katılmaması halinde aday elenmiş olur.
 • Herhangi bir kategoride yapılan başvuru sayısının öngörülenden fazla olması halinde, Şubat ayındaki sunum toplantısı öncesinde, jürinin önerisi doğrultusunda o kategoriye ait başvuru evrakları dikkate alınarak bir ön eleme yapılması söz konusu olabilecektir.
 • Değerlendirmenin 3. ve son aşamasında ise 11 Mart’ta yapılacak Online ödül töreni sırasında finale kalan adaylar performans sergileyecektir. Oylama ise, sektör tarafından sms oylaması ile yapılacak olup, sonuçlar tören sırasında açıklanacaktır.

 

Değerlendirme Yöntemi

İzlenen süreç dahilinde “Call Center Rising Star 2021” aday adayları firmalarının listesi 17 Şubat 2021 Çarşamba günü IMI Conferences web sitesinde yayınlanacaktır. Aday adayları listesinin yayınlanmasının ardından gerçekleştirilmiş olan başvurulara yönelik iptal talepleri değerlendirilemeyecektir.

“Call Center Rising Star 2021” değerlendirme sunum toplantıları, belirlenen tarihte tüm jürinin katılımıyla gerçekleşecektir. Online platform üzerinden gerçekleşecek olan sunumlar için tarih bilgisi ve detaylar tüm adaylara bildirilecektir.

Adaylar, sunumlarını belirlenmiş olan tarihte ilgili jüri üyelerine yapacaklardır. “Müşteri Temsilcisi ve Takım Lideri” sunumları ve yeteneklerinin değerlendirilmesi için verilen süre 15 dakika olacaktır. Adaylardan sunum sırasında hem kendilerini anlatmaları hem de yeteneklerini göstermeleri beklenmektedir.
Adayların ihtiyaç duyulan tüm bilgi ve belgeleri sunum esnasında paylaşmak üzere kanıt olarak sunmaları gerekmektedir. Temin edilemeyen belgeler değerlendirme kapsamı dışında tutulacaktır.

*Jüri üyeleri ek bilgi/belge talep etme hakkını saklı tutacaktır.

 

Doğru Başvuru için;

 1. Kayıt formunu her kategori ve aday için ayrı ayrı doldurunuz.
 2. Word dokümanı olarak indirebileceğiniz Ön Bilgi formunda sizinle kurulacak bağlantıya yönelik tüm ayrıntıları belirtmeyi unutmayınız.
 3. Sergileyeceğiniz yeteneğinizi kayıt formunda belirtmeyi unutmayınız.
 4. Adayların çağrı merkezinde bir yıllık tecrübesi olması beklenmektedir.
 5. Değerlendirme kurulu üyeleri pek çok başvuruyu değerlendirmek ile yükümlü olup, Kurumunuza ait sunumun açık ve net bir içerik dahilinde sunulmasını sağlamanız çalışmanızın öne çıkmasına katkıda bulunacaktır.
 6. Başvurunuzla birlikte 3 sayfadan (A4) daha fazla tamamlayıcı/destekleyici ek bilgi/belge paylaşılmaması ve sahne performanslarına dair video paylaşımı beklenmektedir.
 7. 15 Aralık – 15 Şubat tarihlerinde yapılan başvurulardan gelen video içerikleri üzerinden Jüri eleme yapma hakkına sahiptir. 17 Şubat tarihinde açıklanacak aday adaları 26 – 27 Şubat tarihlerinde jüriye sunum ve performanslarını online olarak sunacaktır. Sunum gün ve saati tarafınıza bildirilecektir.
 8. Katılım/Başvuru ücreti  “Müşteri Temsilcisi” için 800 TL + KDV, “Takım Lideri” için 800 TL + KDV olarak düzenlenmiştir. (2 kategoride de aday gösterilmesi durumunda firmalar için toplam ücret max. 1600 TL + KDV olacaktır)
 9. 2021 Call Center Rising Star Ödül Töreni 11 Mart 2021 tarihinde online platform üzerinden gerçekleştirilecektir.
 10. Birinciler 11 Mart tarihinde canlı yayında sms oylamasıyla belirlenecektir.
 11. Her aday için, 1 telefon numarasından 1 sms kullanabilirsiniz.
 12. Sadece kurumsal başvurular geçerlidir.
 13. Değerlendirme sürecinin başlamasından sonra yapılan başvurular, mücbir sebep olmadıkça iptal edilemez.

 

Call Center Rising Star Kazananları;

 • Apple Watch SE
 • Ipad
 • Potsandpens Mutfak Atölyesinde bir yemek yapma etkinliği
 • Audioteka 2 aylık ücretsiz abonelik kazanacaktır.

 

BAŞARILAR DİLERİZ…

 

2021 Call Center Rising Star Kategorileri 

 1. Müşteri Temsilcisi
 2. Takım Lideri

 

 • Sunumlarınızı hazırlarken aşağıdaki kriterleri dikkate alabilirsiniz.

 

 

DEĞERLENDİRME KRİTERLERİ

2021 Call Center Rising Star Online Değerlendirme Kurulu

 

KAYIT FORMU

Etkinliğe katılabilmeniz için aşağıdaki kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir.

* Doldurulması gerekli alan

Firma Bilgileri

Katılımcı BilgileriCall Center Rising Star başvuru ücreti:
800 TL + KDV/kategori


Başvuru için paylaştığınız veriler IMI Fuarcılık databankında kullanılmak üzere işlenmektedir. Konferansa katılarak verilerinizin paylaşımına onay verdiğiniz kabul edilir.
Katkılarıyla

Etkinliklerden haberdar olun!