Bu Etkinliğe Hemen Kayıt Olun KAYIT OL
18. TÜRKİYE İLETİŞİM MERKEZLERİ GÜNÜ

Türkiye İletişim Merkezleri Günü, sizlerin de desteğiyle 18. yılına taşıyacak olmanın gururunu yaşıyoruz.

İletişim merkezlerinin emekleme döneminden, ekonomiye ve istihdama olan katkısıyla ön plana çıkışına kadar geçen süreçte sektörün yükselişine birlikte tanıklık ettik. Zaman zaman zor günler yaşadık ve beraberce aştık.

 

Geride bıraktığımız 17 yılda, Türkiye İletişim Merkezi Günleri kesintisiz olarak her yıl sektörün nabzını tutmaya devam etti. Tıpkı sektör dinamikleri gibi sürekli gelişen, isminden formatına kadar sürekli kendini yenileyen bu önemli organizasyon, 2 yıllık pandemi arasının ardından yine yeniliklerle konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor.


Organizasyon bu yıl da, sektörel yenilikler ve yeni yatırımlar için fırsatlar sunan sergi alanının yanı sıra, son trendleri gündemine taşıyarak hizmet kalitesinin arttırılması ve sektör yöneticilerinin global trendleri takip etmesine olanak sunan konferanslara ev sahipliği yapacak.


Alışılmışın dışında bir atmosfer sunan yeni buluşma adresimiz ise Deniz Müzesi…

16 Kasımda yeni mekanımızda sizlerle tekrar aynı tekrar çatı altında buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor, bu heyecanı paylaşmak üzere tüm sektörü bekliyoruz.Sergi alanında yer almak için bilgi alınız;

handeakkus@imiconferences.com.tr KAYIT FORMU

Etkinliğe katılabilmeniz için aşağıdaki kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir.

Firma Bilgileri
Katılımcı Bilgileri
18. Türkiye İletişim Merkezleri Günü konferansına 29 Ağustos'a kadar yapılacak kayıtlar için: 1.000 TL + KDV/Kişi

* Konferansa 15 gün kala yapılan kayıt iptallerinde sadece isim değişikliği kabul edilmektedir. Kayıt olmak için paylaştığınız veriler IMI Fuarcılık data bankında kullanılmak üzere işlenmektedir. Organizasyona kayıt yaparak verilerinizin ana sponsor ve deniz sponsor ile paylaşımına onay verdiğiniz kabul edilir.

Bu Etkinliğe Hemen Kayıt Olun KAYIT OL