Bu Etkinliğe Hemen Kayıt Olun KAYIT OL
TURKEY CALL CENTER AWARDS 2022 

2022 Turkey Call Center Awards Başvuru KategorileriSunumlarınızı hazırlarken aşağıdaki kriterleri dikkate alabilirsiniz.


·         EN İYİ İLETİŞİM MERKEZİ
1000’den az koltuklu
1000‘den fazla koltuklu

·         EN İYİ DİJİTAL ÇÖZÜM

·         EN İYİ MÜŞTERİ DENEYİMİ

·         EN İYİ ÇALIŞAN DENEYİMİ

·         EN İYİ ÇÖZÜM ( ŞİKAYET) DENEYİMİ

·         EN İYİ İŞ ZEKASI, VERİ ANALİTİĞİ ve RAPORLAMA

·         EN İYİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

·         EN İYİ TAKIM LİDERİ

·         EN İYİ TAKIM

·         JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ
2022 Turkey Call Center Awards Değerlendirme KuruluÖNEMLİ BİLGİLER


Başvuru Süreci

Türkiye İletişim Merkezi Ödüllerine başvurmak için; her katılımcı firma, ön bilgi formunu doldurup, başvuruda bulunmak istediği her kategori için ayrı ayrı en fazla 3 adet A4 sayfa ön bilgi yazısını, sunumunu ve ücret ödeme belgesi ile aşağıdaki adrese e-posta olarak gönderilmelidir.

handeakkus@imiconferences.com.tr


ÖNEMLİ TARİHLER

• Başvuru tarihleri: 1 Haziran – 30 Eylül
• Aday Listesi Açıklanma Tarihi: 10 Ekim
• Aday Sunum Toplantıları: 21 – 22 Ekim
• Ödül Töreni: 16 Kasım 2022, Çarşamba


Değerlendirme Yöntemi

İzlenen süreç dâhilinde “Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri 2022” aday firmalarının listesi 10 Ekim 2022 Pazartesi günü IMI Conferences web sitesinde yayınlanacaktır. Aday listesinin yayınlanmasının ardından gerçekleştirilmiş olan başvurulara yönelik iptal talepleri değerlendirilemeyecektir.

“Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri” değerlendirme sunum toplantıları, belirlenen tarihte ilgili kategori jürilerinin katılımıyla gerçekleşecektir. Fiziksel olarak gerçekleşecek olan sunumlar için tarih bilgisi ve detaylar tüm adaylara bildirilecektir.

Adaylar, sunumlarını belirlenmiş olan tarihte ilgili jüri üyelerine yapacaklardır.

Kurumsal Kategori sunumlarının süresi 50 dakika sunum + 10 dakika Soru & Cevap, Bireysel Kategori sunumları ise 30 dakika sunum + 10 dakika Soru & Cevap olarak planlanacaktır.
Adayların ihtiyaç duyulan tüm bilgi ve belgeleri sunum esnasında paylaşmak üzere kanıt olarak sunmaları gerekmektedir. Temin edilemeyen belgeler değerlendirme kapsamı dışında tutulacaktır.
*Jüri üyeleri ek bilgi/belge talep etme hakkını saklı tutacaktır.

10 kategori arasından istediğiniz sayıda kategoriye aday olabilirsiniz.

Ödül kategorileri; İletişim Merkezi sektöründeki olabildiğince çok sayıda şirketin en az bir kategoriye katılabilmesini sağlamak için, geniş bir yelpazeyi yansıtacak biçimde belirlenmiştir.

 

Doğru Başvuru için;

1.      Kayıt formunu web sitesi üzerinden her kategori için ayrı ayrı doldurunuz.

2.      Word dokümanı olarak indirebileceğiniz Ön Bilgi formundaki iletişim bilgilerinize dair tüm ayrıntıları belirtmeyi unutmayınız.

3.      Katılacağınız kategoriyi kayıt formunda belirtmeyi unutmayınız.

4.      Değerlendirme Kurulu çok başvuruyu değerlendirmek ile yükümlü olup Kurumunuza ait sunumun açık ve net bir içerik olarak sunulması çalışmanızın öne çıkmasına katkıda bulunacaktır.

5.      Katılım şartları kısmında belirtildiği üzere başvuruda bulunduğunuz her kategori için en fazla 3 sayfa (A4) uzunluğunda tamamlayıcı/destekleyici ek bilgi/belge ekleyiniz.

6.      Başvurduğunuz her kategori için sunumlarınızı 30 Eylül 2022, Cuma saat 17:00’a kadar handeakkus@imiconferences.com.tr e-mail adresine iletiniz.

7.      Katılım/Başvuru ücreti  “En İyi Müşteri Temsilcisi ve En İyi Takım Lideri” için 2.000 TL + (%18)KDV,  “Diğer Kategoriler” için 2.000 TL + (%18)KDV olarak düzenlenmiştir. Müşteri Temsilcisi ve Takım Lideri kategorilerinin her ikisinde de aday olunması halinde kategori sayısından bağımsız olarak tek ücret söz konusudur. (En İyi Müşteri Temsilcisi ve En İyi Takım Lideri kategorileri dışında, diğer kategorilerin bir veya birkaçına aday olan firmalar için toplam ücret 4.000 TL + (%18)KDV olacaktır.)

      - Hesap bilgisi: İMİ Fuarcılık Hiz. Ltd. Şti. / Yapı Kredi Bankası İçerenköy Şubesi / TL IBAN: TR10 0006 7010 0000 0071 5708 83 -

8.      Başvurular 30 Eylül 2022 tarihinde saat 17:00’a kadar yapılmalıdır.

9.      Tüm kategorilerde sadece kurumsal başvurular geçerlidir.

10.  En İyi Müşteri Temsilcisi,  En İyi Takım Lideri ve En İyi Takım kategorilerinde her kurum sadece tek bir aday ile başvurabilir.

11.  Değerlendirme Kurulu gerek görürse ilgili kategorilerde ön eleme yapabilecektir.

12.  Bir kategoriye başvuru sayısının 3 firmadan az olması halinde, Değerlendirme Kurulu ilgili kategoriyi iptal edebilir.

13.  Değerlendirme Kurulu herhangi bir kategoride adaylar arasında “en iyi niteliğe” haiz bir katılımcı bulamamışsa, ilgili kategoride ödüle layık kurum bulunamadığını ilan eder.

14.  2022 Türkiye İletişim Merkezi Ödül Töreni 16 Kasım 2022 tarihinde 2 yıl aradan sonra fiziksel olarak gerçekleştirilecektir.

15.  Başvuru adımlarını lütfen dikkatle okuyunuz.

16.  Sorularınız olması halinde Hande Akkuş ile iletişime geçebilirsiniz. handeakkus@imiconferences.com.tr

17.  Kayıtlarınızı, Hande Akkuş, IMI Conferences
Tel: 0216- 575 59 42
handeakkus@imiconferences.com.tr adresine gönderiniz.

 

BAŞARILAR DİLERİZ…BAŞVURU SÜRECİ

Başvurmak için; her katılımcı firma, ön bilgi formunu doldurup, başvuruda bulunmak istediği her kategori için ayrı ayrı en fazla 3 adet A4 sayfa ön bilgi yazısını, sunumunu ve ücret ödeme belgesi ile aşağıdaki adrese e-posta olarak gönderilmelidir.

BAŞVURU ÜCRETİ

Katılım/Başvuru ücreti “En İyi Müşteri Temsilcisi ve En İyi Takım Lideri” için 2.000 TL + (%18)KDV, “Diğer Kategoriler” için 2.000 TL + (%18)KDV olarak düzenlenmiştir.

ÖNEMLİ TARİHLER

• Başvuru tarihleri: 1 Haziran – 30 Eylül • Aday Listesi Açıklanma Tarihi: 10 Ekim • Aday Sunum Toplantıları: 21 – 22 Ekim • Ödül Töreni: 16 Kasım 2022, Çarşamba

KAYIT FORMU

Etkinliğe katılabilmeniz için aşağıdaki kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir.

Firma Bilgileri
Katılımcı Bilgileri
“En İyi Müşteri Temsilcisi ve En İyi Takım Lideri” için 2.000 TL + (%18)KDV, “Diğer Kategoriler” için 2.000 TL + (%18)KDV'dir.

* Aday listesinin yayınlanmasının ardından gerçekleştirilmiş olan başvurulara yönelik iptal talepleri değerlendirilemeyecektir.

Bu Etkinliğe Hemen Kayıt Olun KAYIT OL