Bu Etkinliğe Hemen Kayıt Olun KAYIT OL
MÜŞTERİ DENEYİMİ KONFERANSI 2024


Farklı ol, ses ol, YANKI DEĞİL!
Be different, be a voice, NOT AN ECHO!

Başarılı markaların ürün ve hizmetlerini kopyalamak son derece kolayken, sunulan deneyimi kopyalamak neredeyse imkansızdır. Sunulan deneyimin ardındaki kurum kültürü, müşteriye atfedilen değer ve birbiriyle bağlantılı birçok değişken, deneyimi benzersiz ve özgün kılar.

Bu nedenle markaların, yol haritasını oluştururken, kendi dinamiklerini göz önüne bulundurarak, fiyat ve kalite beklentilerinin ötesinde değer odaklı bir zemine oturtulmuş eşsiz bir deneyim sunmaları beklenmektedir.

Peki, rekabetçi dünyanın mor ineği olarak, müşteri ve çalışanlarına atfedilen önemi benzersiz kılmak neden bu kadar önemli?

Albert Einstein’ın “Be  different, be a voice, not an echosözü, hayatın her alanında bu farklılaşmanın değerini vurguluyor.

Müşteri İletişim sürecini, hayata dair evrensel söylemler ve temel ilkeler çerçevesinde ele aldığımız ‘Müşteri Deneyimi Konferansı’nda bu yıl, yankı değil ses olmanın, müşteriye eşsiz ve özgün deneyimler yaşatmanın önemini ve inceliklerini konuşacağız.

Bu özel buluşmada siz de yerinizi alabilirsiniz.


KAYIT FORMU

Etkinliğe katılabilmeniz için aşağıdaki kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir.

Firma Bilgileri
Katılımcı Bilgileri
2024 Müşteri Deneyimi konferansı için 16 Nisan'a kadar yapılacak kayıtlar için: 4.250 TL + KDV/Kişi

* Konferansa 15 gün kala yapılan kayıt iptallerinde sadece isim değişikliği kabul edilmektedir. Kayıt olmak için paylaştığınız veriler IMI Fuarcılık databankında kullanılmak üzere işlenmektedir. Konferansa katılarak verilerinizin paylaşımına onay verdiğiniz kabul edilir.

KATKILARIYLA
Bu Etkinliğe Hemen Kayıt Olun KAYIT OL